Modern apartment in Koukaki

  • 50 m²

Gelegen binnen 25 minuten loopafstand van het Zappeion Congres- en Tentoonstellingscentrum, heeft Modern apartment in Koukaki Athene een eenvoudige toegang tot Monastiraki treinstation dat op 1 km verderop ligt. Het appartement van 50 m² is geschikt voor maximaal 4 gasten.

Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij de accommodatie. Bovendien vindt u een haardroger en badlakens in de badkamer.

Om uw comfort te verhogen, heeft Modern apartment in Koukaki een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.

Dit 1-badkamer appartement ligt binnen een paar straten van het Monument van Philopappos en bevindt zich in de Koukaki wijk. Modern apartment in Koukaki ligt binnen 10 minuten loopafstand van het metrostation Akropoli en binnen 12 minuten loopafstand van het Dora Stratou-danstheater. Oude Athenatempel bevindt zich ook niet ver van deze accommodatie. De dichtstbijzijnde Gefyra bushalte ligt binnen 300 meter afstand van dit appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Modern apartment in Koukaki Athene
2Br Koukaki Suite Near Metro & Acropolis
Mobiele prijsaanbieding

2Br Koukaki Suite Near Metro & Acropolis

8.9
Fantastisch 63 beoordelingen
52 m van de accommodatie
USD 93 USD 84
per nacht
The Rolling Suitcases Area
Mobiele prijsaanbieding

The Rolling Suitcases Area

7.7
Goed 10 beoordelingen
99 m van de accommodatie
USD 38 USD 34
per nacht
Soulis' Penthouse Near Acropolis
Mobiele prijsaanbieding

Soulis' Penthouse Near Acropolis

9.4
Schitterend 38 beoordelingen
124 m van de accommodatie
USD 114 USD 103
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    35 km

    Treinstations

    Petralona Railway Station
    1,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Licentienummer00003154766
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Modern apartment in Koukaki te vinden?
      Modern apartment in Koukaki is in de Koukaki wijk van de stad gesitueerd, binnen 25 minuten loopafstand van het Zappeion Congres- en Tentoonstellingscentrum.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Modern apartment in Koukaki?
      Populaire plekken in de buurt van Modern apartment in Koukaki zijn onder andere Oude Athenatempel, het Zappeion Congres- en Tentoonstellingscentrum, het Dora Stratou-danstheater.
    • Hoeveel kost het om bij Modern apartment in Koukaki te verblijven?
      De huurprijs van Modern apartment in Koukaki is €109.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Ψησταριά "Ο Αυγερινός" en Papadalup Coffee and Bar restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Wordt internet in Modern apartment in Koukaki aangeboden?
      Ja, Modern apartment in Koukaki biedt Wi-Fi.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Modern apartment in Koukaki?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Modern apartment in Koukaki.
    • Is er een keuken in Modern apartment in Koukaki?
      Bij Modern apartment in Koukaki vinden gasten een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 50 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    35 km

    Treinstations

    Petralona Railway Station
    1,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Modern apartment in Koukaki Athene

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten